Skip to main content

O nás

Jsme členy první České fotovoltaické asociace (ČFA) a řídíme se etickým a technickým kodexem „Desatero“, jehož pravidla jsou založena právním řádem České republiky. Členstvím v ČFA se zavazujeme dodržovat etické a technické požadavky, které jsou podstatné pro bezproblémovou a kvalitní realizaci zakázky.

Více než deset let poskytujeme odborné poradenství v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Nabízíme komplexní řešení instalace fotovoltaických elektráren a solárních panelů pro domácnosti, firmy i veřejné instituce. Věnujeme se také elektroinstalacím, systémům Smart home LOXONE (včetně zabezpečení Jablotron) a telekomunikacím.

V roce 2014 jsme úspěšně instalovali fotovoltaickou elektrárnu v Japonsku dle vlastní projektové dokumentace (15 kWp, 5 kWp, instalace SMA).

Nyní se specializujeme na oblast Jihomoravského kraje, abychom mohli zákazníkům věnovat maximální servis a flexibilitu.

Soláry Morava provozuje společnost KoprComm Solutions s.r.o. Jednatelem společnosti je Lubomír Kopřiva.

Vize a zásady:

Chceme vás posouvat o krok blíže k energetické nezávislosti.
Vizí naší společnosti je její neustálý vývoj, dlouhodobá prosperita a budování dobrých mezilidských vztahů jak uvnitř společnosti, tak směrem k zákazníkům.

MORÁLKA

BEZPEČNOST

ŠPIČKOVÁ KVALITA

PROFESNÍ ODBORNOST

MORÁLKA

Zakládáme si na osobním přístupu k zákazníkovi a otevřeném jednání. Proto vám nabízíme pouze inteligentní řešení. Specializujeme se na nový standard energetického řízení výroby a spotřeby energie “Inteligentní řízení FVE”, díky kterému nebudete platit za dodávku elektřiny do sítě při záporných cenách na energetickém trhu.

BEZPEČNOST

Bezpečnost fotovoltaické elektrárny je zásadní v rámci ochrany vaší investice do tohoto obnovitelného zdroje energie. Správná instalace a údržba FVE eliminuje rizika spojená nejen s požáry a dalšími přírodními živly, ale i rizika spojená s krádeží či vandalismem.

Nabízíme vám pouze bezpečné a funkční řešení. Z tohoto důvodu negarantujeme nejnižší cenu na trhu. Garantujeme cenu s přidanou hodnotou. Navíc od nás obdržíte 3D sken vaší nemovitosti, díky kterému uvidíte, jaký bude vzhled nemovitost po instalaci solárních panelů. 3D sken můžete využít i při prodeji nemovitosti.

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Životnost solárních panelů se liší dle používaných komponentů. Spolupracujeme pouze s ověřenými výrobci, se kterými máme dlouholeté, kladné zkušenosti. Nabízíme vám funkční řízení výroby elektřiny.

PROFESNÍ ODBORNOST

Jsme špičkový tým odborníků, který neustále pracuje na svém profesním rozvoji.

CERTIFIKÁTY A OSVĚDČENÍ